На Сумщині перенесли фестиваль через дощ

“Арт-пікнік” у Шостці, який мав відбуватися 8 жовтня, перенесли на 14 жовтня. Про це повідомила співорганізатор фестивалю Наталія Обуховська. Пов’язано це з погіршенням погодніх умов. Зокрема, на найближчі дні синоптики прогнозують дощі.

Нагадаємо, подібний захід організовують уже вдруге. Його ідейними натхненниками є подружжя шосткинців Обуховські Наталія та Ростислав.

На “Арт-пікніку” діятимуть 11 тематичних локацій. На них зайнятися буде всім без виключення віковим категоріям. На гостей міста та шосткинців чекають дитячі ігрові зони, майстер-класи із запускання паперових змій, вогняне шоу, представлення бойових мистецтв. Організатори очікують до 200 учасників фестивалю та ще більше гостей.

Родзинкою свята буде міський кулінарний фестиваль “Вареники-батл”. Цей фест для тих, хто вважає, що їжа це також АРТ. Така головна думка вареничного поєдинку. До участі готуються 5 команд та ще одна дитяча. Для них будуть розігруватися начинки, з якими вони й варитимуть вареники. Окрім смакових якостей страв, журі також буде оцінювати і творчу складову. Обов’язковим для команд буде номер художньої самодіяльності, презентація костюмів та своїх страв.

На авторів найсмачніших вареників та учасників конкурсів чекають призи від спонсорів свята, пише spec-kor.com.ua.

Поділитися в соціальних мережах