На Сумщині презентували україномовну книгу (фото)

У Роменській районній бібліотеці презентували книгу поета, гумориста, карикатуриста, члена Спілки письменників України Андрія Будакова «Валяючи дурня». Видання побачило світ за кошти, виділені на виконання депутатських повноважень представника фракції «Відродження» у Сумській облраді Дмитра Кірюхіна.

Книга цікава для українського читача будь-якого віку і зображує буденні, близькі кожному життєві ситуації, але в гумористичній формі. «Гуморески доброзичливі, а не злісні чи засуджуючі. Їх загальна тематика – побутова, тональність світла: розповідають про сім’ю, cело, політичні негаразди, але з надією на краще життя», — говорить автор Андрій Будаков.

Видання буде розповсюджене у бібліотечній мережі Сумщини для широкого кола читачів. «Сьогодні існує проблема дефіциту україномовних книг у бібліотечній системі. Підтримка наших авторів — це водночас і допомога бібліотекам, і розвиток українського книговидавництва», — відзначив Дмитро Кірюхін.

25348637_1300206633418849_208917426223256592_n

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах