На Сумщині радіють визначній події культурного життя

Учора, 15 грудня, в арт-центрі «Молодіжний» міста Шостка відбулося урочисте відкриття художньої галереї. Були присутні представники місцевої влади, творчої інтелігенції міста, обласного центру, сусідніх районів, Спілки художників України, духовенства, громадськість.

“Це визначна подія не тільки для культурного життя міста Шостки, але і всієї України”, – сказав Герой України, доктор технічних наук Анатолій Мялиця, виступаючи на відкритті галереї.

До відкриття галереї приурочили і відкриття персональної виставки народного художника України, лауреата національної премії ім. Тараса Шевченка, кавалера ордена преподобного Нестора Літописця Віктора Ковтуна.

Уродженець Мезина, який у даний час живе і працює в Харкові, передав у дар новій художній галереї 50 своїх картин.

Також гості свята захоплювалися самої галереєю, де на двох поверхах можна комфортно розмістити не тільки художні виставки, а й проводити цілий ряд культурних заходів.

Директор Сумського обласного художнього музею ім. Никанора Онацького Галина Ареф’єва в своєму виступі зазначила, що навіть в обласному центрі немає такої галереї, яка відкрилася в Шостці.

_dsc0165

_dsc0199

_dsc0237

_dsc0317

_dsc0356

Джерело: shostka.info

Поділитися в соціальних мережах