На Сумщині реконструюють старий кінотеатр

Однією з візиток Шостки є кінотеатр, побудований у 1960 році. Зараз у приміщенні, крім кінозалу, розташований Центр естетичного виховання, гуртки та клуби за інтересами. Міська влада розробляє проект із реконструкції шосткинського кінотеатру. Його планують перетворити на сучасний освітньо-розважальний комплекс.

Для того, щоб кожен із відвідувачів знайшов для себе щось цікаве, «новий» кінотеатр працюватиме з різних напрямків. Зокрема, планується показ чорно-білих і кольорових кінострічок, фільмів у сучасному форматі ЗD; облаштувати фотолабораторію; зробити виставку кінофототехніки, яка розповість про роль Шостки в розвитку вітчизняного кіно, хіміко-фотографічної науки і промисловості, мультиплікаційну студію. Ще передбачено розміщення в кінотеатрі тематичного кінокафе і для дітей ігрової зони із сучасними атракціонами.

Міська влада Шостки запрошує всіх взяти участь у розробці проекту сучасного кінотеатру. «А яким повинен стати кінотеатр на думку шосткинців? Якщо у вас є цікаві пропозиції, надавайте їх на електронну адресу відділу містобудування та архітектури Шосткинської міської ради [email protected]», – йдеться на сайті міської ради.

Джерело: shostka.life

Поділитися в соціальних мережах