Начальницю відділу культури підозрюють у привласненні бюджетних коштів

На Сумщині прокуратурою начальникові відділу культури і туризму одного з районних центрів області вручено повідомлення про підозру в заволодінні бюджетними коштами (ч. 3 ст. 191 КК України).

Встановлено, що вказана особа, зловживаючи своїм службовим становищем, неодноразово виписувала премію своїм підлеглим працівникам, які потім повертали її отримані кошти в повному обсязі. Своїми протиправними діями жінка заволоділа бюджетними коштами в розмірі понад 10 тис грн.

Як повідомив заступник керівника Роменської місцевої прокуратури Олександр Ковтун, прокуратура звернулася з клопотанням про відсторонення підозрюваної від посади та обрання їй запобіжного заходу, однак на даний час, у зв’язку з перебуванням жінки на лікарняному, клопотання залишаються без розгляду.

Довідково: ч. 3 ст. 191 КК України – обмеження волі на строк від трьох до п’яти років або позбавлення волі на строк від трьох до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Поділитися в соціальних мережах