Під директором сумського театру ім. Щепкіна захиталося крісло

На посаду директора Сумського обласного академічного театру драми та музкомедії імені Щепкіна є 6 претендентів. Серед них – і Микола Юдін, який очолює заклад культури з 2010 року. На сьогодні він є виконуючим обов’язки директора театру.

Наскільки високими є його шанси зберегти керівну посаду, невідомо, адже діяльність пана Юдіна, як і будь-якого іншого керівника, оцінюється неоднозначно, а сам він має досить і симпатиків, і недругів. Які можуть йому закидати, зокрема, і пенсійний вік.

Засідання комісій з конкурсного відбору керівників комунальних закладів культури відбудеться в Сумській обласній раді 25 листопада з 10:00 і далі за графіком. На ньому розглядатимуть також кандидатів на посади керівників історико-культурного заповідника «Посулля», обласного краєзнавчого музею, обласної наукової універсальної бібліотеки та історико-культурного заповідника у Путивлі.

Як повідомив начальник управління майном Сумської облради Микола Коваленко, найбільше кандидатів, а саме 6, претендує на посаду директора театру, ще 2 хочуть очолити краєзнавчий музей. На всі інші посади є лише по одному претенденту.

Нагадаємо, конкурсний відбір на посади керівників закладів культури був запроваджений саме цього року у зв’язку із законодавчими змінами. З кандидатами, які пройдуть відбір, буде підписано контракт на 5 років. Микола Коваленко обіцяє, що принаймні на Сумщині діючі керівники жодних преференцій перед іншими претендентами не отримають, а сам конкурс буде максимально прозорим.

Джерело: media.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах