Сумчани потрапили у “Лігу сміху” на 1+1

Одразу дві команди Сумського державного університету брали участь у фестивалі третього чемпіонату України з гумору «Ліга Сміху». На сцені Одеського театру музичної комедії команди «Гостиница 72» та «Николь Кидман» завойовували путівку в телевізійний сезон.

Всього 23 команди потрапили до гала-концерту і лише 14 потрапить до 1/8 фіналу. Команда має показати себе в конкурсі «полотно» та, за правилами гри, змусити тренера «встати» і подарувати омріяну участь вже у самому сезоні (який, до речі, почнеться вже в березні).

«Гостиница 72» і «Николь Кидман» пройшли декілька редактур з авторитетними Андрієм Чівуріним та Чингізом Мазіновим і готові боротися на рівні з такими досвідченими командами, як «Любимый город», «Трио разные», «Де Ришелье» та ін.

Ефіри фестивальної гри плануються на 17 та 24 лютого на каналі «1+1».

До речі, слід зазначити, що всі фіналісти ліги КВН «Сагасітас», що проходить за підтримки Сумського державного університету, також потрапили до гала-концерту. Тож на «1+1» сумські глядачі побачать вже знайомі команди «Вот эти парни», «Модельное агентство «180 и выше» та «Луганська збірна».

WsWqAtJPvrsl8m-0HfmFBME8nPPGDLOIo

Поділитися в соціальних мережах