Сумчанин переміг у конкурсі «Золоте перо Русі»

Наприкінці жовтня було оприлюднено результати Міжнародного літературного конкурсу «Золоте перо Русі». Серед переможців – сумчанин Олександр Васильєв.

Письменник отримав звання «Срібний лауреат» за трилогію «За краешком времени», в який він у художній формі викладає свої філософські ідеї та концепції.

Олександр Васильєв – відома в Сумах особистість. Свого часу він був засновником і багаторічним керівником Студентського театру при Сумському педагогічному виші. Через його руки пройшло багато яскравих студентів, які роз’їхалися по всьому світу.

Паралельно з театральною діяльністю Олександр Васильєв читає лекції по філософії для всіх бажаючих. В  його бесідах взагалі немає політики, але дуже багато космосу, простору і часу. Як, власне, і в його книжках.

Довідково: Конкурс «Золоте перо Русі» проводиться з 2005 року. У ньому беруть участь автори, які створюють поезію або прозу російською мовою. В Україні конкурсів для російськомовних літераторів практично немає, тому письменники, які пишуть російською, беруть участь у закордонних літературних проектах. Взагалі в конкурсі представлені літературні доробки авторів з 52 країн світу.

Джерело: creativpodiya.com

Поділитися в соціальних мережах