“Це титанічна праця і безсонні ночі” – 12-річна сумчанка про участь у телепроекті «Голос. Діти»

Для 12-річної сумчанки Наташі Берест участь у телевізійному проекті «Голос. Діти» закінчилася. Юна вокалістка розповіла про найцікавіші і пам’ятні моменти до і після сходження на столичну сцену.

Вокалом Наташа захопилася ще в 1-му класі, в 4-му почала займатися співом професійно. Після того, як отримала Гран-прі в конкурсі «Голос мрій», який проходив у Сумах, її педагог сказала, що потрібно рухатися далі та запропонувала піти на кастинг «Голос Країни – Діти». “Я пройшла відбірковий тур, потім – передкастинги в Києві, у результаті – отримала право брати участь у телевізійній версії», – згадує 12-річна зірка.

Боротьба була «гарячою». За словами дівчинки, за шанс виступити на великій сцені боролося близько 2000 талановитих дітей. Вона виявилася в числі 54 учасників, на яких звернули увагу зіркові тренери. У талант Наташі Берест повірила співачка Тіна Кароль і запросила сумчанку в свою команду.

«Це титанічна праця, безсонні ночі, нескінченні репетиції. Ми були готові до випробувань і труднощів. Як у відбірковому турі, так і в півфіналі, Наташа виконувала українські пісні. Саме в них вона розкривається і перевтілюється. На кастинг вона йшла повністю підготовленою», – говорить педагог з вокалу Олена Деменко.

Але в останньому з ефірів право потрапити до фіналу випав, за рішенням журі, Анастасії Тарнавській. «Звичайно, я хотіла перемогти і була впевнена в своїх силах. Але таке рішення не розглядаю як поразку. Це, скоріше, певний етап в житті й хороший досвід. Трохи вимотавшись, наша команда набирається сил, щоб підкоряти нові вершини», – рішуче налаштована Наташа Берест.

Крім занять вокалом, амбітна сумчанка підкорює і спортивний олімп, займаючись акробатикою. Як зізнається сама героїня, останнім часом вона особливо не обділена увагою з боку сумчан і навіть кілька разів роздавала автографи, але на зіркову хворобу не страждає. На питання ким вона хоче бути – відповіла просто: «Щасливою людиною».

Джерело: 0542.ua

Поділитися в соціальних мережах