У Сумах чистять озеро

На території «Меморіального будинку-музею А. П. Чехова» у Сумах ведуться роботи з благоустрою озера. Першочерговим завданням підрядників є очищення і відновлення водойми площею 0,428 га, що знаходиться на території парку-пам’ятника садово-паркового мистецтва місцевого значення.

Територія вимагає негайного звільнення від сміття і забруднень, а його круті обриви повинні стати безпечними пологими берегами з газонами і доріжками. У майбутньому парк повинен перетворитися з пам’ятника місцевого значення на рекреаційне місце відпочинку, яке буде залучати туристів не тільки з України, а й з-за кордону, пишуть у прес-службі Сумської ОДА.

Керівник апарату облдержадміністрації Дмитро Живицький зазначив, що для системного підходу до розвитку даної території та врахування думки фахівців у області культури, туризму та екології буде створена робоча група, до складу якої увійдуть будівельники, представники зазначених сфер і громадськості. Перед нею буде поставлене завдання спрямовувати і контролювати процес реставрації парку.

6534-594x395

6536-594x395

Поділитися в соціальних мережах