У Сумах обрали директора бібліотечної системи

На посаду директора сумської центральної бібліотечної системи відповідно до чинного законодавства було проведено конкурс.

Друге, заключне засідання конкурсної комісії, відбулося вчора, 22 листопада. На першому засіданні розглядалися анкети трьох претендентів і один з них, Валерій Мінько, до участі в конкурсі допущений не був. Пояснили це тим, що він не має відповідної освіти і досвіду роботи в бібліотечній сфері. Залишилося двоє претендентів: діючий директор ЦБС Людмила Стадніченко і провідний бібліотекар бібліотеки Сумського аграрного університету Наталія Островська.

Кандидати зачитали свої варіанти програм розвитку ЦБС і відповіли на запитання членів комісії. Потрібно сказати, що обидві претендентки були досить переконливі, їх підходи до комп’ютеризації бібліотечної справи, налагодження зв’язків з читачами різних категорій, пошуку коштів на розвиток, крім бюджетних асигнувань були багато в чому схожі.

Комісія таємним голосуванням обрала кандидатуру Людмили Стадніченко, яка працює директором ЦБС вже не перший рік, пояснивши, що не варто міняти людину, у якої все виходить. Голоси комісії з 9 чоловік розподілилися у співвідношенні 8: 1. Наталя Островська поки у резерві.

ostrovskaya-594x445

Джерело: rama.com.ua

Поділитися в соціальних мережах