У Сумах створюють двомовний аудіогід

Агенція промоції «Суми» та фахівці Сумського педуніверситету працюють над унікальним екскурсійним аудіопроектом «Архітектурна спадщина міста Суми». Він має ознайомити жителів та гостей міста з історією, культурою та архітектурними особливостями обласного центру, а також сприяти вихованню відповідальності за збереження його культурної спадщини.

Ідея проекту полягає у створені аудіоматеріалів, які будуть доступними при зчитуванні спеціальних QR-кодів, розміщених на інформаційних табличках на об’єктах архітектурної, історико-культурної спадщини нашого міста. Таким чином, усі охочі зможуть дізнатися про історію та особливості сумських пам’яток. До того ж, інформація буде представлена українською та англійською мовами на вибір.

Усього у переліку – до 50 будівель, споруд, пам’яток та цікавинок Сум. Наразі, створено аудіоматеріали для 16 об’єктів. Крім того, підготовлено дві відеопрезентації та видано тематичні буклет і мапу.

У сумській  мерії звертають увагу, що виготовлення інформаційних табличок та їх розміщення буде профінансовано у рамках громадського (партиципаторного) бюджету.

 

Поділитися в соціальних мережах