ЖИТЕЛЬКА СУМЩИНИ ПЕРЕМОГЛА У “КАРАОКЕ НА МАЙДАНІ”

Місцева зірка Ромнів Дарія Шокота нещодавно отримала всенародне визнання. Вокалістка стала переможницею співочого телевізійного шоу «Караоке на майдані». Тепер тутешня знаменитість роздає автографи.

Володарка одного з кращих голосів Роменщини Дарія Шокота вдруге взяла участь у програмі «Караоке на майдані», та цього разу її накрили зіркові лаври. Усього за дві години зйомок вона підкорила слухачів майдану, які визнали її кращою артисткою.

Сама телезірка розповіла, що приїхала до столиці з чоловіком в особистих справах. Під час прогулянки містом вони саме проходили повз місце зйомки шоу. Пані Дарія зрозуміла, що хоче спробувати свої сили вдруге. Адже колись мала досвід, будучи студенткою, участі у програмі. Та тоді для перемоги не вистачило зібраних коштів. Цього ж разу склалося все як можна краще. Співачка пройшла не тільки до півфіналу, але й стала голосом номер один. «Коли я пройшла у другий тур, – поділилася враженнями знаменита роменка, – то мене насторожив невеликий перелік пісень. Мені вперше довелося співати обрану пісню. Проте глядачі оплесками підтримали мене і я пройшла у фінал програми».

Роменська переможниця повернулася додому щаслива та окрилена. За свій талант як переможець шоу «Караоке на майдані» вона отримала у подарунок футболку “Переможець гри”, медаль та плазмовий телевізор.

Джерело: novpoglyad.com.ua

Поділитися в соціальних мережах