Депутат облради навела факти, як влада маніпулює виборчими технологіями

Депутат Сумської обласної ради Лілія Ричкіна навела яскравий приклад того, до яких маніпуляцій вдається влада, аби на виборах депутатів сільради переміг “свій” кандидат. А саме ідеться про ситуацію в Кияниці Сумського району, де обрали депутатом просту виховательку із дитсадка, яка (за дивним збігом обставин) одразу ж поквапилися вступити в БПП.

“Чого вартий тільки заголовок статті, розміщеної на офіційному сайті Сумської державної адміністрації: “ОДИН ІЗ ЛІДЕРІВ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СПРАВЕДЛИВІСТЬ» ВАЛЕНТИНА НАЛИВАЙЧЕНКА ОЛЕНА СІМА ПРОГРАЛА НА ВИБОРАХ У ДЕПУТАТИ КИЯНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ САМОВИСУВАНЦЮ – ВИХОВАТЕЛЮ ДИТЯЧОГО САДОЧКУ КАТЕРИНІ ПАНАСЕНКО».

bezymyannyj
Таке враження, що владі головне було за будь-яких зусиль не дати нашому кандидату виграти, про що вони сьогодні з радістю і відрапортували”, – пише на своїй сторінці у Фейсбуці Лілія Ричкіна, представляючи позицію “Справедливості”.

Вона також звернула увагу, що новообраний депутат сільради ледь не оди проголошувала діючій владі, реформам і самому Президенту.  Під впливом нечуваних покращень пані Панасенко, яка на вибори йшла як безпартійна, раптом вирішила вступити до лав Блоку Петра Порошенка.

«Дивлячись на зміни і реформи діючої влади, які відбуваються в сільській місцевості, новообраний депутат повністю підтримує курс Президента і діючої влади. І тому, Панасенко Катерина Сергіївна прийняла чітке і виважене для себе рішення вступити до лав політичної партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”.»

bezymyannyj

Тобто, пані Панасенко, не пропрацювавши сільським депутатом і дня, вже поспішила зрадити своїм виборцям і з безпартійної (а саме в такому статусі за неї голосували односельці) перетворилася на прихильницю провладної партії «БПП «Солідарність», – продовжує Лілія Ричкіна.

На розсуд громади залишається, наскільки чесною була така різка зміна політичної приналежності. А на думку депутата облради, це ніщо інше, як виборча схема, технологія, щоб депутатом став потрібний кандидат:

“Розуміючи, що рейтинг «БПП «Солідарність» настільки низький у нас в області, що влада просто не наважилася до виборів озвучити що К.С.Панасенко балотується саме від цієї політичної сили (інакше її просто не вибрали). Тому й була розроблена така «схема», що у партію пані Панасенко вступає одразу після виборів, що зрештою і відбулося”.

Поділитися в соціальних мережах