Депутатам облради пропонують по 5 тисяч за зняття Салатенка

Цікавою новиною поділився один із читачів на сайті «Українська правда». Виявляється сьогодні ближче до вечора почали обдзвонювати депутатів Сумської обласної ради з проханням підтримати відставку її голови – Семена Салатенка.

За позитивне голосування по даному питанню депутатам пропонують різні поступки – від посад до грошової компенсації. Зокрема мова йде про суми в розмірі від 2 до 5 тисяч гривень. Що стосується посад, то, наприклад, радикалці Тетяні Головко в обласній адміністрації начебто запропонували якусь посаду, хоча скоріше за все, це тільки обіцянка, щоб отримати необхідний голос, адже вільних посад в ОДА просто не має. А от, колишньому лідеру роменської молодіжної організації “Партії регіонів”, а нині свободівці Вікторії Мурич, обласна влада начебто пообіцяла підтримку на посаду роменського міського голови.

Редакції сайту «Сумські дебати» вдалося зв’язатися із деякими депутатами обласної ради і вони підтвердили інформацію про дзвінки. Також вдалося дізнатися те, що скоріше за все ця спроба знову як і попередні не матиме результату, адже для позитивного рішення ще не вистачає 11 голосів, тобто близько 30% від необхідних 33 голосів.

Поділитися в соціальних мережах