“Дівчинка біля годівниці для птахів” може прикрасити новий сквер у Сумах

Сумська мерія оприлюднила перші проекти, які були подані на конкурс кращої ескізної пропозиції арт-об’єкту в сквері у  біля «Макдональдсу». Нагадаємо, серед них – статуя коня, скульптура вуличного музиканта, кована альтанка, контактна скульптура  крил, розгорнутих у вигляді арки.

Ще одна цікава ідея –  «Дівчинка біля годівниці для птахів». На думку її автора, така композиція допоможе виховати у юних сумчан почуття любові і турботи про навколишній світ. Скульптура дівчинки виліплена в натуральну величину і максимально наближена до розмірів таких же дітей. Долонька дівчинки, а також годівниця влаштовані так, що в них можна насипати справжній корм, підгодовувати птахів або білок.

7531

Джерело: http://www.shans.com.ua/

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах