Духовий оркестр рятувальників із Сумщини виграв Гран-прі у Чехії

Духовий оркестр Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м.Ромни Сумської обл) отримав найвищу нагороду – Гран-прі на Міжнародному конкурсі-фестивалі фольклору, танцю та музики «Празький зорепад», який проходив протягом 1-4 листопада у столиці Чеської республіки Празі. Захід відбувся за участі близько 600 найталановитіших  музикантів, вокалістів, танцюристів із 10 країн світу.

Духовий оркестр рятувальників із Сумщини – це дружний колектив музикантів та вокалістів, який вже 2 десятиріччя радує публіку широким репертуаром і майстерним виконанням творів різних стилів і напрямків. Музиканти оркестру з величезним піднесенням грають і військовий марш, і джазову композицію, і романтичний вальс, і тематичні твори для будь-яких урочистостей.

“Якими б гучними не були технологічні досягнення у сфері інтеграції комп’ютерних технологій і музики, вони ніколи не зможуть для нас замінити особистої майстерності та індивідуальної творчості. Саме тому жива музика завжди буде знаходитися на піку популярності для абсолютної більшості слухачів. Адже тільки вона здатна викликати щирийвідгук нашої душі та подарувати справжнє свято”, – зазначив начальник МЦШР ДСНС Сергій Біляєв.

????????????????????????????????????

Поділитися в соціальних мережах