Два вагони підсипочного матеріалу, що належали КП, «миші з’їли»

Не встигли роменчани забути оборудки керівника КП «ККП» та голови бюджетної комісії Юлії Магденко  з дровами, і цікаву історію з асфальтним зрізом біля двору Олега Стогнія, як місто Ромни сколихнула нова новина – пропало майже два вагони підсипочного матеріалу, закупленого вищевказаним підприємством.

Так, комунальне підприємство «Комбінат комунальних підприємств» Роменської міської ради, очолюване депутатом Роменської міської ради Стогнієм Олегом Анатолійовичем, у 2018 році на замовлення Управління міського господарства здійснювало підсипку та грейдерування грунтових доріг міста Ромни. Для виконання цих робіт вищевказане комунальне підприємство закупляло щебень та цегляний бій. Як стало відомо від обурених працівників самого КП «ККП» РМР, а в подальшому і на 49-й сесії Роменської міської ради, що відбулася 24 жовтня 2018 року, підсипочний матеріал, згідно офіційно оформлених товаротранспортних накладних за номерами №1215 від 12 червня 2018 за підписом директора та виконавців в кількості 90 м.куб. було відвантажено на вул. Гетьмана Мазепи у м. Ромни, проте фактично підсипка не здійснювалася!

whatsapp-image-2018-10-29-at-14-56-36

whatsapp-image-2018-10-29-at-14-56-35

При ознайомленні з документом зрозуміло, що вантажовідправником є КП «ККП» РМР, вантажоодержувачем є УЖКГ, а місце вивезення на вул. Г.Мазепи. При цьому шляхом візуального обстеження вулиці в цілому та провулків встановлено, що вказаний у ТТН №1215 підсипочний матеріал на вказаній ділянці відсутній!

У наявності є безперервне відео, яким зафіксовано відсутність підсипочного матеріалу на вказаній вулиці та в її провулках!
Де сам підсипочний матеріал на даний час не відомо. Мабуть, «миші з’їли»!

Що загрожує «ділкам» за такі махінації та чи присутні інші порушення пов’язані з оборудками на підсипочному матеріалі будуть з’ясовувати правоохоронці.

Поділитися в соціальних мережах