Директор КП “Електроавтотранс” не розуміє, чому його вважають неефективним

Тиждень тому члени тимчасової транспортної комісії Сумської міської ради прийняли рішення щодо неефективності керівника КП “Електроавтотранс” Володимира Однорога. Після виходу з відпустки директор прокоментував його, не погодившись із критикою на свою адресу:

«Щодо неефективного менеджера. Тут я не розумію цих слів. Ви вважаєте не ефективним – збільшення по автотранспорту, збільшення роботи в лінії на 15 тисяч часів, пробіг збільшився на 243 тисячі км, перевезення пасажирів на 1 млн 700 тільки по автотранспорту більше пасажирів, по електротранспорту на 7 з половиною тисяч часів. Що стосується стратегічного розвитку нашого підприємства. У нас є план розвитку, згідно якого ми працюємо. Він погоджений з тими ж депутатами СМР».

Нагадаємо, контракт із Володимиром Однорогом закінчується у квітні цього року.

Джерело: http://tv.sumy.ua/

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах