Директорка «Агенції промоції «Суми» травить гомофобські анекдоти

Депутата Сумської міськради Юлію Левченко, яка віднедавна стала директором КУ «Агенція промоції «Суми», знову звинувачують у гомофобських висловлюваннях, що підривають європейські прагнення обласного центру.

Нагадаємо, на сесію міської ради, присвячену нагальним питанням опалювального сезону, свободівка збиралася винести звернення щодо захисту інституції сім’ї та необхідності дискримінації осіб нетрадиційної сексуальної орієнтації, але після шквалу негативу в ЗМІ зняла це питання.

Тепер же Юлія Левченко на своїй публічній сторінці у Фейсбуці поширює анекдоти про гей-паради. Звісно, що після закидів про ненависть до геїв та соцменшин це не залишилося непоміченим.

“Шутка дня
P.S. Шутейка опубликована депутатом городского совета, директором коммунальної установи, орієнтованої на просування міста Суми серед сумчан, на українській
та міжнародній арені, во всяком случае так говорит Википедия”, – відреагувала активістка Ольга Панфілова на недоречні жарти директорки “Агенції промоції “Суми”.

46014117_1142699945884651_2751066251194269696_n

***

Гомофобія – негативні емоції, атитюди та поведінка, направлені на гомосексуалів, на відміну від інших фобій включає не біологічний, а соціальний і раціональний компоненти. Сьогодні гомофобію зазвичай розглядають як різновид ксенофобії, що апелює до дискримінації за ознаками сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності. 

 

Поділитися в соціальних мережах