Глухівським пляжам до літа не знайшли господарів

Літо вже почалося, а Глухівська міська рада тільки оголосила конкурс на визначення суб’єктів господарювання по утриманню пляжів Чернеччини, Скоропадського озера, міського парку відпочинку та парку Терещенків. Правда, не вперше. Мабуть, влада пропонує умови, на які не дуже клюють підприємці, бо конкурс, який мав завершитись 21 травня, залишився без учасників.

На сайті міськради розміщено рішення виконкому, в якому зазначені вимоги. Так, наприклад на пляжах вимагають встановлення двох роздягалень, грибків, біотуалету, урн та лавок, облаштування спортивного майданчика, утримання рятувальника, розширення берегової зони купання (15-20 м) та замощення зони пляжу піском, розміщення тимчасового сезонного торгівельного місця на відстані не ближче 50 м до води, прибирання та вивозу сміття, висадження 25-30 дерев.

У парках за встановлення торгових точок необхідно провести ландшафтний дизайн, утримувати та ремонтувати туалет, встановити урни, лавки, відремонтувати пішохідні доріжки та огорожу, висадити зелені насадження та ін. Заявки в управлінні ЖКГ приймаються до 26 червня.

Джерело: nedelya.info

Поділитися в соціальних мережах