На Сумщині екокомпанія порушила екозаконодавство

У період 18.10 по 31.10. державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Сумської області провели планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ТОВ «Компанія «Еко-Енергія», що розташоване в с. Будилка Лебединського району.

У ході перевірки встановлено, що підприємством всупереч умовам паспорту місця видалення відходів не були облаштовані 3 спостережні свердловини для контролю за станом підземних вод у районі бардонакопичувача. Під час перевірки було відібрано проби зворотних вод, що відводяться до поверхневого водного об’єкту по випуску № 1.

За результатами вимірювань встановлено перевищення нормативів гранично-допустимих концентрацій вмісту амонію та заліза, що є порушенням вимог ст. 44, 70, 95 Водного Кодексу України. Також, у ході візуального обстеження газоочисної установки встановлено негерметичність повітроводів, що є порушенням наказу Мінприроди України № 52 від 06.02.2009.

За вказані правопорушення відповідальні особи підприємства притягнуті до адміністративної відповідальності за ст.ст. КУпАП 82-6, 59 ч. 1, 79 ч. 2 на суму 289 грн. За результатами перевірки видано припис на усунення виявлених порушень, йдеться на сайті Держекоінспекції Сумської області.

Поділитися в соціальних мережах