На Сумщині розлилася нафта

Інцидент стався на Бугруватівському родовищі (землі Кардашівської сільської ради Охтирського району). Про це повідомляє Держекоінспекція в Сумській області.

«Сьогодні від НГВУ “Охтирканафтогаз” ПАТ “Укрнафта” надійшло повідомлення про те, що 28.12.2017 близько 09 год. 30 хв. на Бугруватівському родовищі (землі Кардашівської сільської ради Охтирського району) було виявлено розгерметизацію нафтозбірного колектора від ГЗУ-4, ГЗУ-3, ГЗУ-9, ГЗУ-2 до місця врізки в трубопровід ГЗУ-6-7-КЗП», — йдеться в повідомленні.

Внаслідок розгерметизації нафта витікла на поверхню ґрунту, що спричинило забруднення на площі 0,081 га. Наразі тривають заходи з ліквідації наслідків.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах