У Сумському районі піймали чоловіка, який слідив фекаліями на чужих городах

Спритний підприємець систематично залишає свої нечистоти на людських городах у селі Низи Сумського району.

Почалося все кілька тижнів тому. Із городів деяких селян повіяло нечистотами. Різкий запах та смердючі калюжі почали з’являтися ще. Нагадувало все це прорвану каналізацію. Утім, виходу від двоповерхових будинків, де є водовідвід, до людських городів не було.

Місцеві почали підстерігати таємничого, який «загаджує» їхні городи. “Люди почали підкараулювати, аби дізнатися, хто ж таки зливає смердюччя на їхні ділянки. Сфотографували, як підприємець приїздить на асенізаторній машині й робить свою справу. Усі були в шоці! Тим паче ми його всі знаємо. Це Дябелко Микола. Як це так? Його викликають люди із двоповерхівок чистити каналізаційний відстійник. Він бере за це гроші з них і везе їх фекалії іншим мешканцям Низів на городи”, – розповіла сільський голова Алла Шершак.

Люди прогнали чоловіка, але той почав зливати все на пасовиська.

Селяни підготували колективного листа в поліцію та інші контролюючі інстанції. Вимога громади – покарати злісного порушника та припинити його незаконну діяльність. Також низівчани звернулися до екологів, аби ті оцінили масштаби забруднення території села та зробили всі заходи з обеззараження городів селян.

Джерело: spec-kor.com.ua

Поділитися в соціальних мережах