Безхазяйний соняшник, телефони та інше майно збагатили бюджет на 530 тисяч грн

З початку 2016 року фахівцями Державної податкової інспекції у м. Сумах виявлено та взято на облік майна з ознаками безхазяйного на суму 871,8 тисяч гривень.

Від реалізації майна і товарів широкого вжитку, що перейшли у власність держави до бюджетів усіх рівнів надійшло 531,3 тисяч гривень, з яких 191,1 тисяч отримала громада Сум.

Цього року перелік безхазяйного майна поповнили: посіви соняшнику, запасні частини до транспортних засобів, жіночий одяг та мобільні телефони.

Фахівцями Державної податкової інспекції у м. Сумах на постійній основі проводяться заходи з метою виявлення майна, що не має хазяїна, реалізують його, а отримані кошти передають в дохід держави.
Практика свідчить, що більш поширеними товарами, які були реалізовані через торгівельну мережу міста значиться одяг, камуфляжний одяг, ігрові приставки та інші дрібні товари.
Важливо знати, що реалізацію безхазяйного майна, яке перейшло в власність держави, проводять уповноважені торгівельні організації на конкурсних умовах – через аукціони або біржові торги.

Поділитися в соціальних мережах