Бюджет Сумщини-2017 уже готовий

Головний фінансовий документ області на наступний рік уже підготували та направили до Сумської обласної ради. Про це повідомили в департаменті фінансів Сумської ОДА.

Відповідно до проекту прогнозуються надходження доходів загального фонду в сумі 621,9 млн грн. Ця цифра на 55,7 млн більша за надходження, які очікували цього року. Бюджетоутворюючим джерелом залишається податок та збір на доходи фізичних осіб. Загальна сума доходів спеціального фонду складає 107 млн гривень, з яких 82% – власні надходження бюджетних установ.

Крім того у проекті на 2017 рік плануються капітальні видатки у сумі 30,8 млн грн, з яких 12,4 млн грн підуть на реконструкцію та будівництво об’єктів соціально-культурної сфери області. Найбільше коштів виділять на охорону здоров’я – 711,6 млн грн. На другому місці – освіта: вона отримає майже 521,5 млн грн. Трійку лідерів по фінансуванню закриває галузь культури – їй дадуть 70,2 млн грн.

Пропозиції до проекту обласного бюджету Сумщини прийматимуться до 20 грудня 2016. Надсилати їх можна на електронну адресу [email protected] Більш детально ознайомитись з проектом обласного бюджету можна за посиланням.

Затверджувати бюджет-2017 депутати облради будуть уже на найближчій сесії.

Джерело: spec-kor.com.ua

Поділитися в соціальних мережах