Через воєнний стан Сумщина втрачає інвесторів

Керівники Сумщини звернулися до інвесторів області, які занепокоєні щодо подальшої діяльності на території Сумщини в умовах правового режиму воєнного стану.

“Сьогодні, попри нелегку ситуацію в країні, ми запевняємо вас, що введення воєнного стану на території Сумської області має тимчасовий характер і жодним чином не вплине на вашу діяльність. Так, Президент України Петро Порошенко сьогодні гарантує, що «жодної цивільної людини запровадження воєнного стану не торкнеться». А голова Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард підтвердила, що, попри запровадження воєнного стану, фонд продовжить співпрацю з Україною. Більше того, такий режим навіть посилює заходи безпеки в регіоні, а це значить, що бізнес на Сумщині буде захищений на 100%.

Попри воєнний стан, наразі у штатному режимі працюють і працюватимуть школи, дитсадки, лікарні, об’єкти соціальної сфери, і ви в цьому можете переконатися особисто. Загалом ситуація як по Україні, так і в Сумській області, повністю контрольована і обласна влада як і раніше гарантує інвесторам прозорі правила ведення бізнесу, конкурентний доступ до земельних, транспортних і енергетичних ресурсів”, – йдеться у листі за підписом голови Сумської ОДА Миколи Клочка та голови Сумської облради Володимира Токаря.

Поділитися в соціальних мережах