Чи законно відвантажують зерно з Глухівського елеватора?

Адвокати групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» заявляють, що інформація про вивезення нібито арештованого зерна з Глухівського елеватора не відповідає дійсності та завдає шкоди діловій репутації підприємствам групи. Про це повідомила прес-служба компанії.

«Зерно на Глухівському елеваторі не перебуває під арештом. Рішення суду про арешт зерна, яке знаходиться в Глухівському елеваторі, було скасовано 8 листопада 2018 рішенням Харківського апеляційного суду», – зазначає Михайло Ільяшев, керуючий партнер юридичної фірми «Ільяшев і Партнери», що захищає інтереси агропромислової групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ». Таким чином, відвантаження зерна з Глухівського елеватора відбувається за робочим графіком і в повній відповідності до законодавства України.

У компанії говорять, що, незважаючи на відсутність будь-яких обмежень на вільні відвантаження зерна, представники поліції охорони (колишня ДСО) з невідомих причин перешкоджають підприємствам – власникам зерна в його відвантаженні. Згідно із законодавством, поліція охорони створена для здійснення заходів з охорони майна та забезпечення особистої безпеки громадян на договірних засадах. Підприємства групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» не укладали з Поліцією охорони ніяких договорів на охорону власного зерна.

6b59bced-d7a6-4ba7-ba93-dd4da26d62a1-12806-15216

Поділитися в соціальних мережах