Депутат: Треба націоналізувати обленерго

Націоналізація обленерго, газових свердловин і шахт принесла б набагато більше користі українцям, аніж націоналізація найбільшого банку. У цьому впевнений депутат Роменської міської ради від Партії «Відродження» Олександр Саєнко.

«Наскільки мені відомо, націоналізувати «ПриватБанк» було однією з вимог Міжнародного валютного фонду, адже цей потужний банк міг «покласти» всю фінансову систему України. І подібне неприпустиме.

Але у будь-якому випадку від цього програє народ, бо гроші, які потрібні для підтримки банку, візьмуть із податків — тобто будуть платити всі.

Я вважаю, група «Приват» здобула від націоналізації набагато більше, ніж утратила. Згадайте, що відбувалося, коли «Укрнафту» намагалися повернути під контроль держави: будівлю компанії обнесли металевою огорожею та заблокували людьми з автоматами. А тут — усе пройшло спокійно, всі задоволені.

Як на мене, краще б націоналізували обленерго, газові свердловини, шахти — вони належать приватним особам. Зараз підвищили мінімальну заробітну плату, але вся вона вже пішла на оплату нових рахунків за електроенергію та газ, а точніше — у кишені приватних осіб. Це знову свідчить про те, що в пріоритеті влади — захист інтересів серйозного бізнесу, а не простих українців», — наголошує Олександр Саєнко.

Поділитися в соціальних мережах