До 30 жовтня держслужбовці мають подати електронні декларації

Головне управління ДФС у Сумській області  звертає увагу, що термін подачі електронних декларацій для осіб, які займають посади державної служби категорії «Б», спливає 30 жовтня 2016 року.

Так, Законом України від 14 жовтня 2014 року № 1700 «Про запобігання корупції» передбачено, що у 2016 році службові особи, які на день початку роботи зазначеної системи займають згідно зі статтею 50 цього Закону відповідальне та особливо відповідальне становище,  до яких у тому числі віднесено посади державної служби категорії  «Б», зобов’язані подати щорічні декларації за минулий рік у порядку, встановленому цим Законом, протягом 60 календарних днів після початку роботи системи.

Державні службовці категорії «В» подаватимуть  декларацію починаючи з 1 січня 2017 року.

Для подання декларації  суб’єкт декларування має використовувати особистий ключелектронного цифрового підписуотриманий для виконання своїх службових обов’язків.

Нагадуємо, відповідно до Закону України «Про державну службу», до категорії «Б» належать посади: керівників структурних підрозділів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади та інших державних органів, їх заступників, керівників територіальних органів цих державних органів та їх структурних підрозділів, їх заступників. Всі інші державні службовці належать до категорії «В».

Поділитися в соціальних мережах