До кінця року в Сумах установлять 50 майданчиків

Про підсумки роботи за 8 місяців 2017 року, поточну роботу та плани на наступний рік розповів під час брифінгу 5 вересня начальник управління капітального будівництва та дорожнього господарства Віталій Шилов.

«У цьому році ми почали капітальний ремонт вул. Роменської. Було проведено тендер, перемогу в якому отримало КП «Шляхрембуд» з ціновою пропозицією в 40 млн грн. На сьогодні роботи по вул. Роменська виконано на 40%, ремонт продовжується. Окрім того, КП «Шляхрембуд» завершило роботи по вул. К. Зеленко, вул. СКД. Приватні фірми, яких ми також долучаємо до роботи, ремонтують дороги по вул. Римського-Корсакова та вул. Паркова», – розповів Шилов.

Посадовець зазначив: нині управління готує проектно-кошторисну документацію на об’єкти, які будуть внесені до титульних списків у наступному році. Після того, як мер Сум внесе свої корективи до цих списків, всередині жовтня вони будуть оприлюднені на Інформаційному порталі Сумської міськради. Разом із тим, начальник УКБ повідомив: у переліку обов’язково буде капітальний ремонт автодороги вул. Прокоф’єва.

Що ж стосується ремонту внутрішньодворових доріг, то по близько 60 дворах роботи вже завершено, на деяких ще тривають. Під час минулої сесії міськради депутати додатково виділили на цей вид робіт 7 млн грн, після чого одразу було розпочато ремонт прибудинкових територій у Роменському мікрорайоні. Там нині капітально рихтують 5 дворів. Також розпочато роботи в одному з дворів по вул. Робітничій. Також у процесі – тендер по вул. Леваневського, 22 і завершено підготовку проектно-кошторисної документації у пров. І. Дерев’янка, 6. Також буде продовжено ремонт тротуарів по вул. Бельгійській.

Загалом на цей рік на капітальний ремонт доріг з міського бюджету було виділено понад 100 млн грн.

Окремо Віталій Шилов зупинився на ремонтах інфраструктурних об’єктів, де фінансування робіт відбувається за кошти бюджету розвитку, обсяг якого склав близько 180 млн грн. Мова йде про стадіон «Авангард», Театральну площу та молодіжний центр «Романтика».

«Як і було заплановано, на Театральній площі ми завершили перший етап робіт, який розпочали ще на початку літа.

На реконструкцію МЦ «Романтика» було виділено 40% від необхідної суми. Там зараз також повним ходом тривають роботи з укріплення фундаменту. Уже майже завершено ремонт покрівлі, натомість розпочато облаштування тепломережі та прокладання водопроводу. Якщо ж встигнемо із зовнішніми роботами, то вже наприкінці осені зможемо приступити до внутрішніх робіт.

По решті об’єктів усі роботи тривають згідно з графіками», – сказав Віталій Шилов.

Насамкінець начальник УКБ повідомив, що протягом 8 місяців по місту було установлено 50 дитячих майданчиків. До кінця року встановлять ще стільки ж.

Поділитися в соціальних мережах