До Сум приїхала замміністра

У Сумському національному аграрному університеті відбувся прес-брифінг, в якому взяла участь заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева. Основна тема зустрічі – вплив програми «Господар» на сільськогосподарську галузь України.

Впродовж 2017 року СНАУ проводив оцінку фермерських господарств Сумщини за програмою RISE (Responsible Indusing Sustainable Evaluation), що є невід’ємною частиною проекту «Господар». Програма дозволяє отримати розгорнутий аналіз стану фермерського господарства та виявити проблемні питання у його веденні. Під час робочого візиту до Сумської області Ольга Трофімцева відвідала ряд фермерських господарств, які пройшли оцінку за програмою RISE та Сумський національний аграрний університет, де взяла участь у круглому столі за участі обласної влади, фермерів та науковців.

«Програма RISE є одним із інструментів, який базується на наукових методах, разом з цим має чітку мету та спрямована на отримання практичних результатів фермерами. Відповідно, дуже важливо мати достатню кількість висококваліфікованих спеціалістів з проведення оцінки не тільки серед викладачів, але і серед студентів. Тому, імплементація програми RISE до навчального процесу буде наповнювати галузь кваліфікованими спеціалістами, які прагнуть впроваджувати у реальність принципи сталого господарювання і дотримуватись світових агроекологічних вимог виробництва. Це довгострокові цілі, а саме на них ґрунтуються принципи успішного господарювання в усьому світі»,- зазначив Ректор СНАУ Володимир Ладика.

Після завершення круглого столу відбувся прес-брифінг, де організатори круглого столу відповіли на запитання журналістів.

20806882_805582039647073_514174616_o

20793880_805582022980408_1990399644_o

Поділитися в соціальних мережах