Доходи бюджету Сумщини в 2017 році складуть 5, 7 мільярдів

На сесії Сумської обласної ради був прийнятий бюджет Сумщини на наступний рік, розроблений облдержадміністрацією. Його називають абсолютно реалістичним для виконання програм економічного і соціального розвитку Сумської області на 2017 рік.

Загальний обсяг доходів обласного бюджету наступного року з урахуванням міжбюджетних трансфертів визначений у сумі 5,7 млрд. гривень.

Нагадаємо, що у наступному році з метою підвищення соціальних стандартів передбачено поетапне зростання розміру прожиткового мінімуму. У грудні 2017 року порівняно з груднем 2016 року розмір прожиткового мінімуму зросте на 10 відсотків.

До обласного бюджету вперше у 2017 році буде надходити субвенція з державного бюджету на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань.

Новою також стане субвенція на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами.

Крім того, у проекті обласного бюджету на 2017 рік плануються капітальні видатки у сумі 30,8 млн. гривень, з яких 12,4 млн. гривень передбачено на реконструкцію та будівництво об’єктів соціально-культурної сфери області. Ці кошти мають бути направлені на те, щоб лікарні та школи були відремонтовані, щоб там були належні умови, щоб вони були енергоефективні, щоб мінімально сплачувати за енергоносії, проводити енергоефективні заходи.

Бюджет сформовано на принципах реалістичності, перспективності та прозорості. Він збалансований і реальний до виконання. Найголовнішим є те, що в центрі цього бюджету знаходиться конкретний український громадянин, інтереси людей.

Поділитися в соціальних мережах