Директор заводу на Сумщині привласнив 36 зарплат

Лебединським відділом Роменської місцевої прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно голови правління Публічного акціонерного товариства «Лебединський машинобудівний дослідно-експериментальний завод «ТЕМП» за обвинуваченнями в грубому порушення законодавства про працю.

Встановлено, що обвинувачений, будучи відповідальним за організацію своєчасної та повної виплати зарплати, умисно, при наявності коштів на розрахункових рахунках, безпідставно не здійснив виплати в день звільнення 36 працівникам ПАТ на загальну суму близько 180 тис. грн.

Як повідомив перший заступник керівника Роменської місцевої прокуратури Анатолій Гриценко, дії голови правління ПАТ кваліфіковано за ч. 1 ст. 172 КК України.

Довідково: ст. 172 КК України – грубе порушення законодавства про працю – карається штрафом від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, або виправними роботами на строк до двох років.

Поділитися в соціальних мережах