Губернатор Клочко: Сталося те, чого всі боялися

За підписом голови облдержадміністрації Миколи Клочка підготовлено звернення до Президента, Прем’єр-міністра, голову Верховної Ради України та керівництво НАК «Нафтогаз України» відносно ситуації з укладення контрактів СНВО та ПАТ «Укртрансгаз».

«Сталося те, чого всі побоювалися. Починаються політичні ігри там, де їх не повинно бути. Від цього може постраждати економіка нашої області і працівники залишаться без замовлень і заробітної плати. Люди не повинні бути  заручниками взаємовідносин двох структур», – зазначив Клочко на апаратній нараді і доручив направити дані листи.

Як наголосив директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Олександр Сітак, за результатами торгів на проведення реконструкції трьох компресорних станцій в електронній системі публічних закупівель ProZorro пропозиції Сумського НВО були визначені найкращими, але підприємство може втратити замовлення.

Попри той факт, що ПАТ «Укртрансгаз» направило проекти договорів на погодження до НАК «Нафтогаз України», є побоювання через те, що з боку останнього надходять незрозумілі листи з проханням додаткових узгоджень та конкретизації.

Поділитися в соціальних мережах