Індустріальний парк «Суми» включили до всеукраїнського реєстру

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України включило Індустріальний парк «Суми» до Реєстру індустріальних (промислових) парків.

У засіданні постійно діючої міжвідомчої комісії з підготовки рекомендацій щодо включення індустріальних (промислових) парків до Реєстру індустріальних (промислових) парків взяли участь заступник міського голови, керуючий справами виконавчого комітету Степан ПАК та представники департаменту фінансів, економіки та інвестицій: начальник управління економіки, інвестицій та фінансів програм соціального захисту Лариса СКИРТАЧ і заступник начальника відділу інвестицій та зовнішнього партнерства Катерина ГАВРИЛОВА.

За словами заступника очільника міста, метою створення індустріального парку є забезпечення сприятливих умов для залучення інвестицій в економіку міста та створення нових робочих місць. “Сумська міська рада уклала Меморандуми з трьома потенційними учасниками індустріального парку: ТОВ «СІЕЙТІ», АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» та ТОВ «ГУАЛА КЛОЖЕРС Україна”, – зауважив Степан Пак.

За результатами засідання комісія рекомендувала включити Індустріальний парк «Суми» до Реєстру індустріальних парків.

Відтак, наказом Мінестерства економічного розвитку від 4 грудня 2018 року № 1828 Індустріальний парк «Суми» включено до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Таке рішення дасть змогу залучити державні кошти для його облаштування.

Нагадаємо, земельна ділянка площею 17,5 га, на якій створено Індустріальний парк «Суми», розташована в районі заводу «Центролит». Ініціатором створення індустріального парку є Сумська міська рада. Термін його функціонування – 30 років.

Поділитися в соціальних мережах