Інвестори хочуть збудувати новий завод на Сумщині

Білоруські інвестори хочуть створити в Конотопі завод по ремонту електротранспорту. Ця новина прозвучала вчора, 6 лютого, під час прес-конференції в міській раді. Білоруський холдинг “Білкоммунмаш” заявив про свої плани створити на території України підприємство з модернізації та ремонту трамваїв і тролейбусів, яке здійснюватиме обслуговування рухомого складу українського електротранспорту.

Заступник Конотопського міського голови Ігор Степанченко повідомив, що білоруська компанія збирається розмістити виробництво на підприємстві «Конотопське трамвайно-тролейбусне управління». Це дозволить місту створити додаткові робочі місця, оновити трамвайний парк та розвивати електротранспортну мережу.

Як заявив народний депутат Верховної Ради Ігор Молоток, це вже друга робоча зустріч із представниками заводу. Сьогодні вони відкриті до співпраці, і готові повідомити про це широкому загалу.

Довідково: “Білкоммунмаш” – провідне промислове підприємство Республіки Білорусь в області виробництва і капітального ремонту рухомого складу міського електричного транспорту. Холдинг постачає техніку до багатьох країн світу, серед яких – не лише держави пострадянського простору та Європи, а також Азії та Південної Америки.

Джерело: 05447.com.ua

Поділитися в соціальних мережах