Інвестори реконструювали потужний зерносушильний комплекс на Сумщині

Голова облдержадміністрації Микола Клочко взяв участь у відкритті реконструйованого зерносушильного комплексу для приймання та зберігання зерна на ПАТ «Біловодський комбінат хлібопродуктів» в Роменському районі

«Те, що навіть у нинішні непрості часи підприємці розвивають виробництво особливо в нашій прикордонній області, означає, що вони вірять у стабільність Сумщини, в її інвестиційний потенціал”, – зазначив Микола Клочко.

За словами очільника області, загальна потужність комплексу становить 17 тисяч тонн. У проект залучено 56 мільйонів гривень інвестиційних коштів. Комплекс сучасний, працюватиме з використанням новітніх технологій. «А головне, що відкриття цього комплексу дає можливість створити нові робочі місця, – підкреслив Микола Клочко. – І за це хотілося б окремо подякувати колективу підприємства та інвесторам».

За словами голови правління ПАТ «Біловодський комбінат хлібопродуктів» Олександра Загурського, сьогодні на підприємстві працює 361 особа. Комбінат займається не лише зберіганням зерна, а й виробництвом комбікормів та муки. Введення в експлуатацію додаткових ємностей сприяє вирішенню на підприємстві пріоритетного завдання сільгоспвиробників – якісного зберігання врожаю і реалізації його в подальшому за вигідними цінами.

5353

5356

Поділитися в соціальних мережах