Керівник апарату Сумської ОДА розповів про “схеми” з ПАТ “Укргазвидобування”

Керівник апарату Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький провів зустріч із представниками машинобудівних підприємств Сум та області.

За його словами, у серпні цього року ОДА підписала Меморандум про співробітництво з ПАТ «Укргазвидобування». Важливим пунктом Меморандуму було питання щодо залучення підприємств машинобудівельного комплексу області до виробництва та реалізації нафтогазового обладнання і машин.

«Сьогодні ми обговорили з сумськими підприємцями питання організації чергової зустрічі із керівництвом «Укргазвидобування». Адже місяць тому, в Києві я говорив з головою правління ПАТ «Укргазвидобування» Олегом Прохоренком і ми домовилися про проведення у місті Суми Дня постачальника «Укргазвидобування».

Схема роботи планується наступна: «Укргазвидобування» формує свої заявки на те, що вони в наступному році збираються закуповувати, ми ж готуємо, у свою чергу, пропозиції щодо того, яку продукцію наші підприємства можуть запропонувати. Потім керівництво «Укргазвидобування» приїжджає до нас зі спеціалістами і ми вже здійснюємо домовляємось на місці щодо переліку робіт і заходів, а також того, які товари і послуги зможуть поставляти наші підприємства для вітчизняного гіганта промисловості», – повідомив Живицький.

Поділитися в соціальних мережах