Керівники Сумської облради призначили собі премії

На сесії Сумської облради сьогодні, 7 липня, 32-м за рахунком депутати розглянули питання “Про внесення змін до рішення Сумської обласної ради щодо умов оплати праці голові, першому заступнику та заступнику голови обласної ради”.

Даний проект передбачає зміну розміру заробітної плати на 50% в сторону збільшення. І якщо одні парламентарії нічого поганого в цьому не бачать, нагадуючи про розміри преміювання попередника нинішнього глави облради, то меншість, а точніше тільки 1 депутат, наважився запропонувати Володимиру Токарю відмовитися від надбавок.

“Зміни в оплаті праці передбачені Постановою Кабінету Міністрів України №268 і це питання є чисто технічним. Не може голова Сумської облради отримувати менше, ніж начальник управління, отже, диспропорції повинні бути вирівняні”, – прокоментувала керуюча справами виконавчого комітету Сумської облради Вікторія Патютько.

Варто відзначити, що назвати розмір зарплати керівництва вона відмовилася. За неофіційними даними, як розповів один із депутатів, до підвищення “за свою працю Володимир Токар отримував в межах 20 000 грн, а його заступники – відсотків на 15 менше”, пише 0542.ua.

Дискусія, що виникла в процесі обговорення, не вплинула на хід голосування. 43 з 52 присутніх представників депкорпусу потурбувалися про рівень забезпеченості керівництва облради. Рішення вступило в силу з 26 травня. Крім збільшеної ставки, чиновники отримають доплати за свята і переробки.

Поділитися в соціальних мережах