Клочко заявив, що отримав тривожні сигнали

Голова Сумської ОДА Микола Клочко прокоментував у Фейсбуці можливий зрив державного замовлення на Сумському НВО.

“…Менеджери українських компаній через власні суперечки, роблять все, щоб запевнення Президента не були реалізовані.

Як відомо, кілька тижнів тому Сумське НПО перемогло у відкритому і чесному тендері «ProZorro» від «Укртрансгаз» на проведення модернізації української газо-транспортної системи. Близько 8 тис робітників НПО мали отримати роботу, гідну зарплату та були впевнені в тому, що можуть прокормити свої сім’ї – а це ще 20 тис сумчан.

Проте я отримую тривожні сигнали про можливість скасування цього тендеру, в результаті чого наші сумські виробники залишаться біля розбитого корита, а на модернізації газотранспортної системи можна буде поставити хрест…

Я, як голова Сумської ОДА, мої колеги з Обласної ради, тримаємо ситуацію на контролі і всіляко заспокоюємо колектив підприємства, проте наші можливості не безмежні. Ми переконані, що національний виробник не може бути заручником дріб’язкових конфліктів і штучних бюрократичних перепон”, – написав Клочко.

Він звернувся до всіх зацікавлених осіб, аби ті не допустили скасування результатів конкурсу з модернізації ГТС. В іншому випадку обіцяє їхати до прем’єр-міністра Гройсмана. “Впевнений, Володимир Борисович знайде потрібні аргументи, аби заспокоїти гарячі голови тих, хто намагається позбавити роботи наших промисловців”, – запевнив Клочко.

Поділитися в соціальних мережах