Конотоп – досі без бюджету

У Конотопі сьогодні в чергове не відбулася сесія Конотопської міської ради, анонсована на 11 січня о 14:00. У сесійній залі були присутні лише 13 депутатів із 36, повідомляє сайт 05447.

Невирішеними лишились питання: відведення земельних ділянок та надання документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності, затвердження міських цільових програм соціально-економічного та культурного розвитку, затвердження Програми економічного і соціального розвитку Конотопа на 2018 рік, внесення змін до міського бюджету на 2017 рік та міський бюджет на 2018 рік. Відкритим залишається і питання фінансування міських трамваїв, які за борги можуть відключити від електропостачання.

25 січня о 10:00 має зібратися 26 сесія Конотопської міської ради сьомого скликання. Нагадаємо, що попередня сесія мала відбутися 29 грудня, проте більшість депутатів не зареєструвалися і кворуму засідання тоді також не набрало.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах