КП «Сумитеплоенергоцентраль» піднімає тарифи

Станом на 1 травня 2017 року відбулися значні зміни в законодавстві, виконання яких вплинуло на фінансовий стан КП «Сумитеплоенергоцентраль», передають у мерії Сум.

Розмір мінімальної заробітної плати (3200 грн) та прожиткового мінімуму (1600 грн) вплинули на посадові оклади всіх працівників підприємства. Штатний розпис було приведено в відповідність до вимог законодавства та нової Галузевої угоди між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Об’єднанням організацій роботодавців “Всеукраїнська конфедерація роботодавців житлово-комунальної галузі України” та Центральним комітетом профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України на 2017-2018 роки, що вплинуло на всі складові тарифу та, відповідно, виникла потреба в формуванні нового тарифу.

Вартість електричної енергії підвищилась з 01.03.2017 до рівня 1.68 грн/кВт з ПДВ.

Ціни на товари, роботи і послуги значно зросли в 2016 році (індекс цін виробників промислової продукції за 2016 рік склав 120,5%*) та продовжує зростати в 2017 році: 103,5% березень 2017 до лютого 2017 р та 138% січень-березень2017 року до січня-березня 2016 року*(* офіційні статистичні дані, джерело-сайт Державної служби статистики України http://www.ukrstat.gov.ua).

Вартість робіт, які виконуються підрядними організаціями також збільшилась, а саме «Технічне обслуговування димових та вентиляційних каналів», «Технічне обслуговування ліфтів», «Технічне обслуговування систем диспетчеризації», «Технічне обслуговування електроплит», «Дератизація», «Дезінсекція» приведені у відповідність згідно Закону України №1774 – VІІІ від 27.12.2016 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» щодо збільшення мінімальної заробітної плати.

Для систематичного та своєчасного підтримання експлуатаційних якостей житлових будинків та попередження передчасного зносу конструкцій та інженерного обладнання підприємство збільшило витрати на поточний ремонт на 5%. Загальний тариф по деяким будинкам, де мешканці розраховуються за комунальну електроенергію за загальнобудинковим лічильником електроенергії (відсутні квартирні лічильники) змінився за рахунок збільшення вартості та фактичної кількості споживання комунальної електроенергії.

Так, по 4 будинках / гуртожиткам та 8 житлових одноповерхових будинках загальний тариф змінився за рахунок суттєвого збільшення статті витрат «Освітлення місць загального користування» у зв’язку з включенням до тарифу фактичної кількості споживання електроенергії (на підставі актів ПАТ «Сумиобленерго»).

Тариф формувався відповідно до вимог Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 869 від 01.06.2011.

Для розрахунку чисельності та раціонального завантаження робітників, які зайняті утриманням будинків, споруд та прибудинкових територій, планування матеріально-технічних ресурсів, необхідних для виконання робіт з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій витримані вимоги Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 25.12.2013 № 603 «Про затвердження Норм часу та матеріально-технічних ресурсів, норм обслуговування для робітників при утриманні будинків, споруд та прибудинкових територій».

Розмір планованого прибутку складає 5%.

Комунальне підприємство «Сумитеплоенергоцентраль» Сумської міської ради приймає зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, мешканців будинків , які обслуговує наше підприємство в термін 14 календарних днів з дня повідомлення споживачів про намір здійснити зміну тарифів на житлово – комунальні тарифи за адресою:

40007, м. Суми, вул. Харківська, буд. 42, тел.: 36-10-40

та на сервісних центрах підприємства за адресами:

вул.Івана Сірка, буд.19/1, тел.050-407-87-10;
вул.К.Зеленко, буд.4, тел.050-407-87-12;
вул.Г.Кондратьєва, буд.145, тел.050-4007-87-11.

Порівняльна таблиця або Переглянути не завантажуючи

Поділитися в соціальних мережах