Китайці хочуть не тільки сумський футбол, а й насоси від “фрунзенців”

ПАТ «Сумське НВО» підписало ряд договорів на виробництво деталей та пристроїв до відцентрових насосів АЦНА 25-180, що експлуатуються на атомній електростанції «Чашма» (Китай).

Про це повідомляють в прес-службі підприємства, передає «Слово і Діло».

Як зазначається, Сумське НВО не вперше співпрацює з АЕС «Чашма», куди в попередні роки відвантажено чимало насосного обладнання типу АЦНА 25-180, ЦНА 50-90, ЦНА 50-90-1. Зараз же, готуючись до проведення планових регламентних робіт на енергоблоках №2, 3, 4, китайські партнери знову ж віддали перевагу СНВО, замовивши цілий спектр деталей і пристосувань до відцентрових насосів АЦНА 25-180. Мова взагалі йде про понад 60 позицій виробів. Відправити їх замовнику необхідно буде вже в найближчі місяці.

За словами провідного менеджера УВС Валерія Фролова, зараз опрацьовується питання про укладення ще однієї угоди на окремі складові для АЕС «Чашма». Головною передумовою для підписання стане якісне виконання вище взятих контрактних зобов’язань.
Нагадаємо, ПФК “Суми”, яким раніше опікувалось СНВО, передали до рук китайських інвесторів. Про це читайте в наших попередніх матеріалах  Клочко продав сумський футбол китайцям, Что кроется за покупкой китайцами сумского футбольного клуба?
Джерело: https://www.slovoidilo.ua/
Поділитися в соціальних мережах