Лісівники Сумщини заробили на ялинках 2,3 млн грн

Сумські лісгоспи реалізували в передноворічний період майже 51,5 тис. шт. ялинок та сосен, чим виконали планові зобов’язання на 109%. Про це повідомляє прес-служба Сумського ОУЛМГ.

Усі без винятку 12 лісгоспів області спрацювали понад план. Найбільшу кількість ялинок та сосен продали у Глухівському підприємстві – дещо більше 6 тис. шт.

Вартість метрового новорічного деревця коливалась від 35 до 50 грн, у залежності від пишності та якості самого деревця і місця розташування лісгоспу. У північних лісгоспах новорічні атрибути коштували дешевше, у центральних та південних – дорожче. Загалом впродовж новорічної кампанії лісівники отримали від реалізації ялинок та сосен 2,3 млн грн.

Для довідки, у період передноворічної кампанії минулого року підприємства Сумського ОУЛМГ реалізували 50,6 тис. шт. деревець на загальну суму 1,6 млн грн.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах