Медуниця хоче приватизувати “Сумихімпром”

Олег Медуниця засудив рішення сумської прокуратури щодо керуючого санацією ВАТ “Сумихімпром” Ігоря Лазаковича, який перебував у розшуку, але особисто з’явився до органів досудового слідства.

На думку нардепа, особисте зобов’язання, застосоване щодо екс-директора, – надто м’яке покарання. “Юрій Луценко, людині, яка обґрунтовано підозрюється у виведенні мільярдів з державного підприємства до копілки Фірташа, засудити якого хоче американське правосуддя, людині, яка переховувалася в Росії, яка за свідченням чиновників Фонду Держмайна України, приховує інформацію про реальний стан речей на підприємстві, прокуратура не просила ні арешту, ні домашнього арешту, ні електронного браслету. Тільки особисте зобов’язання? Думаю, що Ігор Лазакович вже знаходиться у своєму робочому кабінеті і далі продовжує керувати підприємством в інтересах Фірташа”, – написав у Фейсбуці Медуниця.

Депутат заявив, що вже готує звернення, аби підняти питання приватизації “Сумихімпрому”. “Треба вилучити на “Сумихімпромі” всі документи, пов’язані з підприємствами Фірташа. Це – “Синтез-Ресурс”, титанові ГОКи часів оренди їх Фірташем, всі компанії-посередники, через які “Сумихімпром” збував двуокис титану останні п’ять років. Довести відповідне перевищення цін при закупівлях на цьому підприємстві і заниження цін при продажу продукції. Встановити обсяг збитків, завданих державі і трудовому колективу. Притягнути винних, арештувати їх особисте майно. Вийти на приватизацію підприємства через відкриті конкурсні торги. Соціальну сферу передати громаді міста Суми. Забереш, Olexandr Lisenko? Підключайтеся, Микола Клочко. Пишу про це чергове звернення. Arsen Avakov, і на вас у тому числі”, – повідомив нардеп.

Поділитися в соціальних мережах