Медикам дали мільйон зарплати

На сесії 29 серпня глухівські депутати одноголосно проголосували за перерозподіл бюджету міста, направивши 1 млн грн на погашення заборгованості із зарплати медпрацівникам ЦРЛ. Гроші були зняті з благоустрою вулиць. За словами начальника фінуправління міськради Алли Онищенко, це дозволить закрити зарплату за липень, пише gazeta-nedelya.info.

Опозиція наголошує: влада прекрасно знала про такий стан із початку року, але продовжувала витрачати гроші “направо-наліво”. “Справа в тому, що державна субвенція покриває тільки частину витрат, від нас вимагають скорочення лікарів і медсестер. Але цього робити не можна, поки не вирішено питання з госпітальних округом. Виходить, що місто зобов’язане шукати резерви, щоб утримувати частину медпрацівників. Не знаю, чи то бюджет планувався безграмотно, чи то влада думала, що пройде скорочення, але чомусь гроші виділяються в авральному режимі”, – коментує депутат Юрій Бурлака.

Інші депутати теж вважають, що було б чесніше владі прямо заявити про те, що пріоритетом залишається збереження ЦРЛ і запланувати гроші на зарплату.

Наразі решта боргу в 5,9 млн грн поки залишається висіти.

Поділитися в соціальних мережах