Мер занепокоєний крадіжками туалетного паперу

У Конотопі з туалетів у лікарнях крадуть освіжувачі повітря та туалетний папір. Про це міський голова Артем Семеніхін повідомив під час прямого ефіру на місцевому каналі КСТ.

Зокрема, очільник міста наголосив, що часом проблеми в місті виникають не тому, що не вистачає фінансування, а в результаті недбалого ставлення конотопчан до майна бюджетних установ, пише konotop.in.ua.

“Ще тоді, коли були гроші, закупили необхідне обладнання, освіжувачі повітря автоматичні… Зайшов я в дитячу поліклініку, і десь три чи чотири освіжувачі повітря просто з “кішками” вирвані зі стіни… Це треба залізти під стелю, видрати його, покласти в сумку і, вибачте, сперти… Я не розумію цього… Туалетний папір пачками крадуть, накладки на унітаз пачками крадуть, ну що це таке? Пацієнти нормальні не крадуть, а “хворі” крадуть”, – зазначив міський голова.

Коли Артему Семеніхіну задали питання про ремонт у дитячому відділенні, міський голова зауважив, що винні у плачевному стані деякі депутати, які володіють хоромами та хизуються золотими прикрасами у соцмережах, замість того, щоб голосувати на сесіях.

Поділитися в соціальних мережах