Мерія не розуміє людей, які економлять

На вулицях Конотопа регулярно проводяться рейди, спрямовані на боротьбу зі стихійною торгівлею. Та міська влада зізнається: ця боротьба йде давно, але безуспішно.

«Боротьба ведеться давно (роками), але ситуація чомусь не покращується. І кожний рік «вимальовуються» все нові та нові стихійні точки. Стихійна торгівля сьогодні – це загальноміська та загальнолюдська проблема.

Деякі мешканці міста навіть не уявляють, який ризик тягне за собою здійснення покупки в несанкціонованих місцях. І не замислюються над тим, в якій мірі можна нашкодити власному здоров’ю, якщо харчуватися зі стихійних ринків.

Незаконну торгівлю ніхто не контролює, якість і свіжість продуктів на стихійних ринках не перевіряють, а самі продавці працюють із грубим порушенням санітарно-гігієнічних правил (без санітарного одягу, особові медичні книжки відсутні, порушується температурний режим при реалізації, зберіганні тощо). У більшості випадків торгівля проводиться із землі.

Про яку гігієну можна говорити! І дощ, і бруд, і вихлопні гази – усе на цих продуктах. Інколи не розумієш зовсім людей, які купують продукти на стихійних ринках. І все це тільки заради економії декількох копійок чи гривні!», – говориться у повідомленні управління економіки міської ради.

20139949_109307109727657_3313287810206703810_n-jpg-pagespeed-ce-zbau5diigq

Джерело: konotop.in.ua

Поділитися в соціальних мережах