Мерія Сум підняла ціни на послуги для малозабезпечених

З 1 січня змінились тарифи на платні послуги, які надає Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня».

Тарифи на платні послуги встановлюються комунальною установою відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 квітня 2005 року № 268 «Про затвердження Порядку регулювання тарифів на платні соціальні послуги» і змінюються на підставі збільшення розміру мінімальної заробітної плати.

Відповідно до Закону України «Про державний бюджет України на 2017 рік» від 21 грудня 2016 року №1801-VIII з 1 січня 2017 року мінімальна заробітна плата встановлена в розмірі 3200 грн.

Згідно зі статтею 31 Закону України «Про оплату праці» розмір заробітної плати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної заробітної плати.

На отримання платних соціальних послуг мають право громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, хворі, які не здатні до самообслуговування і мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу. Одинокі непрацездатні громадяни, які не мають працездатних дітей, обслуговуються безкоштовно.

Додаткова інформація: вул. Інтернаціоналістів, 18, за тел.: 32-77-74, 63-54-14, 32-32-60.

Тарифи або Переглянути не завантажуючи.

Поділитися в соціальних мережах